۳۰ فروردین ۱۳۹۴ ~ دیدگاه‌ها برای مصاحبه خبرگزاری قانون آنلاین بسته هستند

مصاحبه خبرگزاری قانون آنلاین

انتخابات شوراها به دکان ائتلاف ها تبدیل شده است

بهمن ایزد بین، مدیر ارشد اجرایی و استاد دانشگاه اولویت بندی مجدد طرح های مصوب و قانونی در حوزه شهری را امری ضروری  دانست و گفت : بسیاری از طرح ها با صرف هزینه های هنگفت و با وجود تبلیغات گسترده متاسفانه با شکست روبه رو شده است.
این کاندیدای انتخابات شورای شهر تهران در گفت و گو با ” ستاد خبری ائتلاف قانون” ، اظهار داشت:  اولویت بندی طرح های مصوب و قانونی شهرداری در حوزه شهری درست نیست که این امر موجب هدر رفتن سرمایه و انرژی بسیاری می شود. وی در عین با اشاره به این موضوع که طرح های عمرانی تنها به ساخت پل و تونل محدود نمی شود گفت: مدیران شهری باید نگاه همه جانبه ای به مقوله شهرسازی داشته باشند.
این عضو ائتلاف قانون با توجه به سوابق خود در سازمان بازیافت ، گفت : در بسیاری از نقاط دنیا زباله ها به صورت مکانیزه جمع آوری می شود و نه تنها برای شهرداری هزینه ای در برندارد، بلکه برای آنها درآمد زا نیز هست. به عنوان مثال در برخی از شهرهای دنیا نمایندگان چند شرکت پالایشگاه هایی را در ظرفیت های پایین راه اندازی کرده اند و حتی حاضرند برای جمع آوری آن از سطح شهر به شهرداری ها مبالغی را نیز بپردازند ما می توانیم از این ظرفیت ها استفاده کنیم.
ایزد بین در خصوص پیوستنش به ائتلاف قانون گفت: صداقت بارزترین خصوصیتی است که در ائتلاف قانون به چشم می خورد. متاسفانه در این دور از انتخابات، تهران به دکان و بازاری از ائتلاف ها مبدل شده است، اما در هیچکدام از این ائتلاف ها روح همبستگی در حد ائتلاف قانون به چشم نمی خورد.

د!

دیدگاه ها بسته شده اند.