۰۹ مهر ۱۳۹۸ ~ دیدگاه‌ها برای مقاله ای در رابطه با گروه آموزشی ارتباطات بسته هستند

مقاله ای در رابطه با گروه آموزشی ارتباطات

امروزه یادگیری زبان انگلیسی نقش مهمی را در زندگی ما دارد. عوامل زیادی موجب موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی میگردد. در این مقاله کوتاه عوامل موثر در موفقیت یک موسسه بررسی می شود. این عوامل شامل دانش کافی و تجربه مدرس با نقش مدیر، محیط آموزشی مناسب، ارزیابی مداوم زبان آموز، متریال مناسب در موسسه می باشد.

  1. مدرس

اولین عنصر ضروری در یک موسسه، دانش مدرس است. مدرس تاثیر شگرفی در یادگیری زبان آموز دارد. یک استاد با تجربه می تواند تاثیر بسزایی در روند یادگیری زبان آموز داشته باشد. خوشبختانه اساتید ELG ازدانش بالا و تجربیات کافی برخوردار بوده و اغلب دارای مدرک فوق لیسانس در رشته انگلیسی و یا IELTS باند ۷ می باشند.

ارزیابی پی در پی اساتید به طور مداوم انجام می شود و ارتباطات یکی از سخت ترین موسسات در جذب اساتید می باشد.

  • مدیریت

یکی دیگر از عوامل مهم در موفقیت یک موسسه نحوه مدیریت موسسه است.آقای دکتر ایزدبین یک فرد باتجربه و تحصیل کرده بوده و از سال ۱۳۷۸ ELG را تاسیس کرده و با تلاش شبانه روزی خود افرادی دلسوز، تحصیل کرده و سخت کوش را در این گروه آموزشی جذب کرده است.

  • فاکتور مهم بعدی ارزیابی های مداوم زبان آموزان است. ELG از تست های استاندارد و به روز برای ارزیابی پیشرفت زبان آموزان استفاده می کند.
  • فضای موسسه

ELG محیطی آموزشی و دوستانه برای زبان آموزان فراهم کرده است. مدرس سعی در کشف اهداف زبان آموز دارد و سپس متدی را انتخاب می کند که منطبق با نیازها و اهداف زبان آموز باشد. این موضوع ELG را در بین زبان آموزان منحصر به فرد می کند زیرا همواره شعار ELG کمک به زبان آموزان در رسیدن به اهدافشان است.

ELG از رویکرد مکالمه در موسسات خود استفاده می کند. متریال مورد استفاده در ELG کتاب های امریکن انگلیش فایل بوده که یکی از جالب ترین و انگیزشی ترین سری کتابهای موجود در بازار آموزش زبان انگلیسی است.

کلام آخر

اکنون زمان آن رسیده که دیدگاه خود را در انتخاب یک موسسه مورد بررسی قرارداده و در انتخاب یک موسسه خوب دقت کافی داشته باشیم و با یک انتخاب خوب به اهداف خود برسیم. با بررسی کیفی عوامل موثر در پیشرفت یک موسسه و ویژگی های مثبت آن به راحتی متوجه خواهیم شد که چرا ELG بین تمام موسسات تهران و کرج زبانزد و منحصر به فرد است.

دیدگاه ها بسته شده اند.