۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ~ دیدگاه‌ها برای مصاحبه خبرگزاری تسنیم بسته هستند

مصاحبه خبرگزاری تسنیم

یک استاد دانشگاه مطرح کرد

شورای شهر تهران نیاز به فکرجوان دارد

خبرگزاری تسنیم: یک استاددانشگاه گفت :یکی از اولویت‌های شورای شهر تهران ،راهیابی نیروی انسانی جوان و متخصص است تا به این وسیله روحی تازه در کالبد شورادمیده شود.

 بهمن ایزدبین نامزدچهارمین دوره انتخابات شورای شهرتهران ،در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: یکی از معضلات فعلی شورای شهر تهران کمبود نیروی انسانی جوان در آن است.به اعتقاد بنده افراد فعلی خوب کار کردند اما نیاز به نیروی جوان و متخصص در این حوزه به شدت احساس می‌شود.

وی ادامه داد: نیروی جوان بهتر می‌تواند تصمیم سازی‌ها و سیاستگذاری ‌ها را درک کند وبه تبع آن در رفع مشکلات با توجه به تخصص خود در اجرای آن بکوشد.

این استاد دانشگاه گفت: افراد مجرب که عمر خود را در این حوزه سپری کرده‌اند به لحاظ فکری با نسل جوان اختلاف فاحشی دارند، اما باید تجربیات خود را از طریق تدریس در دانشگاه و تالیف کتاب در اختیار نیروی جوان بگذارند واین مسئله با ابلاغ دستورالعمل انجام نمی‌شود.

ایزدبین افزود: بازبینی نیروی پرسنلی  رسمی و غیر‌رسمی در شهرداری و شورای شهر ،یکی از اولویت‌های مهم شورای شهر است ومدیریت شهری باید در استفاده از نیروی جوان و متخصص توجیه شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه‌ها باید در صحن شورا اولویت‌بندی شود ضمن اینکه باید پیگیر مصوبات باشد و بر نحوه اجرای آنها نظارت داشته باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.